Emre Belözoğlu Annesi

Emre Belözoğlu Annesi Kimdir ?

7 Eylül 1980’de İstanbul’da dünyaya gelen yıldız futbolcu Emre Belözoğlu’nun annesi Fatma Belözoğlu aslen Trabzon Maçka’lıdır. Çocuğuna çok düşkün olan anne oğlunu her dakika düşündüğünü dile getirmektedir.  Emre Belözoğlu Annesi ve ona karşı yapılan tezahüratlar ve yorumlar karşısında oldukça sinirlenen milli futbolcu tepkisini farklı şekillerde ortaya koymuştur.

Emre Belözoğlu Annesi Nasıl Kalp Krizi Geçirdi ?

Milli takımda çıkan Emre Belözoğlu krizi sonrası Hıncal Uluç tarafından NTV 90 Dakika’da yapılan eleştiriler karşısında evde fenalık geçiren annesi oğlunun yanına gelişiyle toparlanmıştır. Maç öncesi Emre’nin izin alarak eve gönderilmesine kamptakiler tarafından tepki gösterilmişti. A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim açıklama yapmakta çok geç kalmayarak ”Ne eleştiri yapmayı biliyoruz, ne de eleştiri zamanını. 2 gün bekleyemiyorlar.” şeklinde konuştu. Terim, Uluç’un eleştirilerini gereksiz ve zamansız olduğunu da dile getirdi. Fatma Belözoğlu geçirdiği kalp krizi sonucunda doktor kontrolü altına girdi. Fatih Terim ”Hala cumartesi ile çarşamba arası nasıl davranılacağını bilemiyorsunuz.” diyerek gazatecilere sitem etti. Yaşananların ardından Emre, internet sitesinden kendisiyle alakalı ağır ithamlarda bulunan Hıncal Uluç hakkında açacağı tazminat davasını duyurdu.

 

Emre Belözoğlu Annesi , Hıncal Uluç Ne Dedi ?

NTV’de yayınlanan 90 Dakika’da milli takımın Ermenistan maçı konu olarak alındı. Programında değerlendirme yapan Hıncal Uluç Emre Belözoğlu hakkında konuşmaya başladı. Kaptan hakkında çok olay olacak sözler sarfetti. Uluç, ”Bu oyuncu nasıl Milli takım kaptanı oluyor anlamıyorum.” sözleriyle başlayarak başaralı oyuncu hakkında birçok hakaret içerikleri söz söylemiştir. O sıralarda programı izlemekte olan annesi oğlu hakkında duyduğu sözleri kaldıramayarak sinir krizi geçirmişti.

Emre Belözoğlu Annesi , Hıncal Uluç Emre’yi Neden Eleştirdi ?

Ünlü futbolcu Emre’nin 12 Eylül 2007’de milli takımın Macaristan maçında gol sonrası basın tribününe dönerek kol hareketi yapması birçok gazeteci tarafından eleştirilmişti. Bunların başında da Hıncal Uluç gelmektedir. Oysaki hareketini abartılı bulan basın topluluğu daha ağır eleştirilerle bir annenin kalp krizi geçirmesine bile sebebiyet vermişlerdir. Emre, yaptığı hareket sonrası ”Genel olarak bir hareket değildi. Bir kişiye yaptım ve o da kendini biliyor. TSYD ve spor yazarlarına bu tür bir davranışta bulunmam söz konusu bile olamaz.”  şeklinde açıklamada bulundu.

 

emrebelozoglu5.com

You may also like...