Emre Belözoğlu Buse Terim

Emre Belözoğlu Buse Terim

Emre Belözoğlu Buse Terim arasındaki bağlantı duyanları oldukça merak ettirmiştir. Uzun zaman milli futbolcu Emre Belözoğlu’nun yeğeni Volkan Bahçekapılı ile Buse Terim aşk yaşamıştı. 7 Haziran 2014’de Shangri La Bosphorus adlı mekanda düğünleri gerçekleşti. Çiftin düğününe birçok ünlü isim konuk oldu. Düğün vesilesiyle yıldız futbolcu Emre Belözoğlu ve imparator lakaplı ünlü teknik direktör Fatih Terim akraba oldu.

 

Emre Belözoğlu Buse Terim Nasıl Akraba Oldu ?

Volkan Bahçekapılı ile Buse terim bir dönem yaşadıkları ayrılıklara rağmen Volkan’ın barışma çabaları ile tekrar birleşmişlerdi. Söylemezsem Olmaz adlı programın sunucu olan Mert Öğün ”Volkan öyle bir adam ki iki senelik zaman sürecinde Buse’yi hiç bırakmadı. Kalbinden onu atıp, unutamadı. Şimdi de çabalarının ve aşkının meyvesini alacak.” şeklinde açıklama yaptı. Aynı zamanda başarılı sunucu Mert, Fatih Terim ile Volkan Bahçekapılı’nın arasının iyi olduğunu da duyurmuştu.  Ünlü futbolcun yeğeni Volkan, Buse Terim’e Como Gölü kıyısında romantik bir evlilik teklifi yapmıştı. Bunun üzerine Buse’nin evlilik teklifini kabul etmesiyle düğün hazırlıkları başlamıştı.

 

Emre Belözoğlu Buse Terim ve Buse Terim’in Düğünü

Ünlü akını yaşanan düğünde nikahı aile dostları olan Yılmaz Erdoğan kıydı. Tören şeklinde yapılan düğünde A Milli Futbol Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ikinci kızını da evlendirdiği için sevincini gizleyemedi. Düğünden sonra açıklama yapan Fatih Terim ”Bundan sonra artık torunlarımızı sevmek istiyoruz.” dedi. Düğüne katılanlar arasında birçok eski partili ve eski milletvekili bulunmaktaydı. Büyük futbolcu Emre Belözoğlu düğün için iyi dileklerini dile getirdi. Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı balayı için Maldivlere gitmeyi tercih etti.

Emre Belözoğlu Buse Terim ve Hediyeler

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı çiftinin kızlarını kucaklarına almasıyla birlikte Emre Belözoğlu yeğenine hediyesini takdim etti. Bundan bir süre önce Bahçekapılı, Terim’e Mercedes marka pahalı bir araç hediye etmişti. İkincisi çok geçmeden yakın akrabası Emre Belözoğlu’ndan geldi. Sapphire’deki lüks evini çifte hediye etti.

 

emrebelozoglu5.com

 

You may also like...