Emre Belözoğlu Eşi Kimdir

Emre Belözoğlu Eşi Kimdir ? Tuğba Gürevin Kimdir ?

 Emre Belözoğlu Eşi Kimdir ? Başarılı futbolcu Emre Belözoğlu’nun yakınları dışında çoğu kişiden sakladığı gizemli aşkı Tuğba Gürevin sonunda ortaya çıktı. Güzel sevgilisi ile bundan 11 sene önce bir arkadaş ortamında tanışmışlardır. Milli oyuncu Emre’nin Fenerbahçe transferinde de eşi Tuğba Gürevin’in etkisi bulunmaktadır.

Emre Belözoğlu Eşi Kimdir ve Ne yapmaktadır ?

22 yaşındaki Tuğba Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezundur. Evlilikleri için Tuğba’nın okulunun bitmesinin ve Emre Belözoğlu’nun askerliğini tamamlamasını bekleyen çift Emre’nin askerliğini bitirmesiyle engel olan her şeyi ortadan kaldırmışlardır. Yıldız futbolcu ile Tuğba,  Emre askere gitmeden hemen önce bir nişan yaparak ilişkilerini resmiyete döktüler. Emre ile Tuğba ilk olarak Var mısın Yok musun’un yapımcısı olan Esat Yontunç’un düğününde gözler önüne çıkmıştır. Düğüne birlikte katılan çift davetlilerinin gözlerini üzerinden alamamalarına sebep oldu. Gösterilen ilgi karşısında bile Tuğba Gürevin’in alçak gönüllü oluşu herkesi etkilemeyi başarmıştır. Düğüne katılan misafirlerin ilgi odağı olmasının yanı sıra herkesin merak ettiği sorular sorulmaya başlamıştı bile ”Evlilik ne zaman?”.  Sonunda çift düğün tarihlerinin Aralık sonu olduğunu açıklayarak herkesin merakını bir nebzede olsa azaltmış oldular.

Eme Belözoğlu Eşi Kimdir ve Düğünleri Nasıl Olmuştur ?

O dönemler Fenerbahçe’nin ünlü orta sahası olan Emre Belözoğlu 2 Ocak 2009’da Tuğba Gürevin ile İstanbul’da muhteşem bir düğün ile nikah masasına oturdu. Ünlü akını olan düğünde davetlilerin yanı sıra şimdiki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nikah şahitliklerini yapmıştır. Swissotel’de gerçekleşen düğünde nikahlarını ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymıştır. Cumhurbaşkanı dışında çiftimize nikahlarında Fenerbahçe Spor Klübü Başkanı Aziz Yıldırım, milli takım teknik direktörü Fatih Terim ve Göksel Gümüşdağ  şahitlik yapmıştır. Ve birçok devlet başkanı da düğünlerine katılmıştır.

Emre Belözoğlu Eşi Kimdir ve Çocukları ?

Evliliklerinin 3. yılında bir oğulları olan ünlü çift çoçuklarının adını Ömer Akif koymuşlardır. Fenerbahçe klübünün internet sitesinde 3 kilo 550 gram doğan bebek hakkında ”Belözoğlu ailesini kutlarız. Ömer Akif’e sağlıklı ve uzun bir ömür dileriz.” şeklinde açıklama yapıldı.  26 Ocak 2015 yılında ise kızları Zeynep Neda Belözoğlu dünyaya gelmiştir.

 

emrebelozoglu5.com

You may also like...