Emre Belözoğlu ve Eşi

Emre Belözoğlu ve Eşi Tuğba Belözoğlu

Genç çift 28 Aralık 2008 Pazar gecesi Swissotel’de yaptıkları düğün ile hayatlarını birleştirdiler. Başakşehir’in en tecrübeli oyuncularından olan Emre Belözoğlu ve Eşi Tuğba Belözoğlu mutluluklarını paylaştıkları fotoğraflar ile tescillediler.

Emre Belözoğlu ve Eşi Tuğba Belözoğlu Düğünleri

Swissotel’de gerçekleşen düğünlerine katılan birçok futbolcu, iş adamı ve sanatçının yanı sıra düğüne geldikleri araçları konuşuldu. Eski futbolcu Tümer Metin, Santrafor mevkinde forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz ve sol bekte forma giymiş eski futbolcu Uğur Boral Porsche marka araçlarıyla fırtına estirdi. Nikah şahitliğini Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı nikahta, Kadir Topbaş ise nikahlarını kıydı. Aziz Yıldırım, Fatih Terim ve Göksel Gümüşdağ’da şahitler arasında yerini aldı. Kıyılan nikah sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan evlilik cüzdanını güzel gelin Tuğba Belözoğlu’na takdim etti. Misafirler arasında eski Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Eski İstanbul Valisi Muammer Güler, Eski İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Eski Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve daha birçok klüp yöneticisi bulunmaktaydı. Çiftin düğünlerine basın mensupları alınmadı. Urlalı Şaban Gürevin’in kızı Tuğba güzelliğiyle tüm misafirlerin başını döndürdü.

Emre Belözoğlu ve Eşi Tuğba’ya Yeni Hediyeler

O dönemler Fenerbahçe’de forma giyen uzman orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu eşi Tuğba’ya yalı hediye etti. Eşinin hamileliğini öğrenen Emre, Kanlıca’dan aldığı 2.5 milyon dolarlık yalı ile mutluluğunu taçlandırdı. Daha önceleri Zekeriyaköy’de oturan çift çocuklarını şehir içinde büyütmek istiyor. Yalının tadilatı biter bitmez yeni evlerine geçeçeklerini duyuran çiftin bu evi almasındaki bir diğer sebep ise Emre’nin Zekeriyaköy’den Samandıra’ya idmanlara gidip gelmesindeki çektiği sıkıntıydı.

Emre Belözoğlu ve Eşi Yeni Evlerinde

Kanlıca’da bahçe katı yalı dairesi satın alan Emre’nin komşuları ise ünlü isimlerden oluşmakta. Yeni komşuları sosyetik güzel Yasemin Kozanoğlu ve güzelin annesi Ağu Tuğbay olacak. Şimdi ise hayallerini birer birer gerçekleştiren başarılı futbolcu sıradaki hayali olan tekneyi alıp yalısının önüne bağlamak istiyor.

 

emrebelozoglu5.com

You may also like...