Emre Belözoğlu Karısı

Emre Belözoğlu Karısı Kimdir ?

Deneyimli futbolcu Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’ye transferi sonrası İzmir’li bir kız ile birlikte olduğu duyulmuştu. Ancak herkesten gizli yaşanan aşk sebebiyle kim olduğu bir türlü öğrenilememişti. Peki daha sonradan evlendikleri Emre Belözoğlu Karısı Kimdir ?

Emre Belözoğlu Karısı Tuğba Gürevin

Milli futbolcunun aklını başından alan İzmirli genç güzel Tuğba 22 yaşındadır. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde tamamlayan güzelimiz okulundan başarıyla mezun olmuştur. Nişanlarından bir süre önce nasıl tanıştıkları öğrenilmişti. Genç güzel Tuğba Gürevin ve yakışıklı futbolcu Emre Belözoğlu bir arkadaş ortamında karşılaşmışlardır. Belözoğlu’nun futbolunu İngiltere’de icra ettiği dönemlerde tanışan çift kısa süre içinde arkadaşlıklarını ilerletmişlerdi. Yıldız futbolcu hiç bir zaman ilişkisinin ortalığa dökülmesini istemedi. Bir yıldan uzun bir süre boyunca gözden uzak aşk yaşamayı başardılar. Belözoğlu askere gitmeden hemen önce aralarında yaptıkları bir nişan ile ciddiyetini belli etti. Nişandan hemen sonra evlilik kararı alan çiftimiz ilk kez Esat Yontunç’un düğününde gözler önüne çıktı. Herkesin merak ettiği genç güzelin üzerinden gözlerini alamayan misafirler şaşkınlıklarını bir türlü gizleyemediler.

Emre Belözoğlu Karısı ve Fenerbahçe’ye Transferi

Uzun süredir aşk yaşadığı güzel sevgilisi Tuğba Gürevin ile evlilik kararı alan ünlü futbolcu Emre Belözoğlu bunun için Türkiye’ye dönme çalışmalarına başlamıştı. Bir süre Tuğba’nın okulunun bitmesini bekleyen çift, Emre’nin askerliğini tamamlamasıyla sorunları ortadan kaldırmıştı. Bütün sorunları ortadan kaldıran genç çiftimiz Emre’ninde Fenerbahçe’ye transfer olup Türkiye’ye dönüşüyle derin bir nefes almışlardı. Kendi aralarında nişan yapan Tuğba ve Emre evlerinin dekorasyonunu şimdiden düşünmeye başlamışlardı.

Emre Belözoğlu Karısı ve Emre’nin Hediyesi

Birkaç yıl önce eşine hediye almayı düşünen deneyimli futbolcu Emre Belözoğlu bunu 475 lira değerindeki bir araçla gerçekleştirdi. Tuğba Gürevin’nin hediye olarak aldığı lüks aracı Audi RS4’ün plakasında da isimlerinin baş harfi yer almaktaydı. Çok geçmeden güzel otomobiliyle Tuğba Belözoğlu sokaklara çıkmıştı.

 

emrebelozoglu5.com

You may also like...