Emre Belözoğlu Kimle Evli

Emre Belözoğlu Kimle Evli ve Nasıl Tanıştılar ?

Emre-Tuğba çifti ilk olarak Akmerkez’de ortak arkadaşları aracılığı ile tanışmışlardır.  Evliliklerinden yaklaşık 1.5 yıl önce tanışan çift uzun süre basından uzak kalmışlardır. Başarılı futbolcu hiç bir zaman ilişkisinin yazılıp çizilmesini istememiştir. İzmirli güzel Tuğba Gürevin, Bilgi Üniversitesi’nde Reklamcılık okumak için İstanbul’a geldiğinde okuldan arkadaşı Zeynep aracılığıyla Emre Belözoğlu ile tanıştığını ve mezun olmadan nişanlanıp, mezun olduktan sonra ise evlendiklerini açıkladı. Emre Belözoğlu Kimle Evli ?..

Emre Belözoğlu Kimle Evli ve Evlilik Teklifi ?

Emre Belözoğlu’nun 1 Ocak 2009’da evlendiği eşi Tuğba Belözoğlu Emre’nin kendisine yaptığı evlenme teklifini şu cümleler ile açıkladı; ”Emre’nin Newcastle United’da oynadığı yıllardı. Beni aradı ve sakatlığı sebebiyle Almanya’ya gideceğini söyledi. Emre, uçak yolculuğunda inandırıcı olmak için birileriyle almanca konuşuyordu. Tam o sırada kapım çaldı. Kapıyı açtım ve karşımda Emre’nin kuzeni Volkan vardı. Volkan, Emre’nin bana yurt dışından hediye gönderdiğini onunda bunları teslim etmek için geldiğini söyledi. Sonra Volkan çıktı ve telefonum tekrar çaldı. Volkan birkaç hediyeyi arabada unuttuğunu ve bunları gelip almamı söyledi. Bende evden çıkıp merdivenlerden aşağı yavaş yavaş inerken, kapının önünden apartmanın çıkışına kadar güller döküldüğünü gördüm. Aklıma Emre geldi ancak Almanya’da olduğuna o kadar çok inanmıştım ki buna ihtimal veremedim. Neyse ben aparmanın kapısını açtım ve karşımda boynunda yüzük asılı bir ‘kuzu’ ile Emre’yi gördüm. (Emre Belözoğlu, eşi Tuğba’ya kuzum diye hitap ediyormuş.) ” Tuğba aynı zamanda yıldız futbolcu Emre Belözoğlu’nun çok ince ruhlu ve saf bir kalbi olduğunu da dile getirmiştir.

Emre Belözoğlu Kimle Evli ve Ömer Akif Kimdir ?

Tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu ve Eşi Tuğba Belözoğlu 22 Mart 2011’de bebekleri Ömer Akif’i kucaklarına almışlardı. Profesyonel futbolcu Emre Belözoğlu doğumdan sonra yaptığı açıklamada babalığın mükemmel bir duygu olduğunu belirtti. Emre, ” Doğum sırasında annelerin önemini ve değerini bir kez daha anladım. Bebeği ilk kucağıma alışımda çok şaşırdım ve heyecanlandım.” dedi.

 

emrebelozoglu5.com

You may also like...