Emre Belözoğlu Röportaj

Emre Belözoğlu Röportaj Detayları

Emre Belözoğlu Röportaj, Hürriyet’ten Sibel Ama ile yaptığı röportajda yaşadığı zor günler sebebiyle haksızlığa uğradığını ve Türkiye’de bulunduğu içinde bunu çok fazla hissettiğini söyledi. ”Sütten çıkmış ak kaşık değilim.” diyerek geçmişte yaşadığı hatalarında peşini bırakmadığını söyledi.

Emre Belözoğlu Röportaj – ‘Futbolu Bıraksam Bile Tribünden Desteklerim’

Yıldız futbolcu Emre Belözoğlu, Sibel Ama’nın kendisine ”Türkiye’ye dönmeye sizi sadece Fenerbahçe ikna edebilirdi sanırım.” sorusuna ”Ben sonuçta Fenerbahçeli Emre’yim. Buradan ayrılmayı kendim istememiştim. Klübü yönetenler tarafından ki başında bir hocası var ve o zamanlar beni göndermeyi uygun bulmuştu. Ancak giderken de dönerken de kendimi Fenerbahçe’ye ait hissediyordum.” dedi. Emre, bugün futbolu bıraksa yinede Fenerbahçe camiası içinde bulunmak istediğini söyledi. Bu camia içinde bulunmasa bile kombine alıp oğluyla birlikte Fenerbahçe maçlarını tribünden izleyip takımına her zaman destek olacağını dile getirdi.

Emre Belözoğlu Röportaj – ‘Aykut Hoca İle Problemimizi Sevgiyle Çözdük’

Röportajda Emre’ye yöneltilen bir diğer soru ise ”Atletico Madrid’e gidişin ve gelişin çok ani oldu. Ancak giderken Aykut Hoca ile aranızda bir sorun çıktığı yazıldı. Bu bağlar nasıl onarıldı da yeniden büyük bir hızla döndünüz?” sorusuydu.  Emre Belözoğlu ise durumu yaşadığı bu süreçte birçok dostunda yardımıyla halledildiğini ve Aykut Hoca ile aralarında hep sevginin var olduğunu söyledi. Bizim Fenerbahçe’nin menfaati için bir arada olmamız gerekiyordu diyen deneyimli futbolcu halen samimi bir beraberlikleri olduğunu da ekledi.

Emre Belözoğlu Röportaj – ‘Bizim Medya İçin Ben Büyük Malzemeyim’

Haksızlığa uğradığı durumlarda  iç dünyasında neler olup bittiğini soran Sibel Ama’ya, Usta oyun Emre Belözoğlu, ” Geçmişte herhangi bir konuda benim hedef gösteriliyor olmam çileden çıkmama sebep oluyordu. Şu an ise bunun oyunun bir parçası olduğunu öğrendim. Ben konuştuğumda gazeteler satıyor ve televizyon programları reyting yapıyor. Bende dedim ki Emre Belözoğlu bu insanlar için ne kadar büyük malzemeymiş. Ancak hak etmediğim söylemler üzerime yapıştırılınca üzülüyorum. Çünkü beni futbol severler karşısında değersizleştiriyorlar. Bunu hak etmiyorum.”  şeklinde cevaplamıştır.

 

emrebelozoglu5.com

You may also like...