Emre Belözoğlu Trafik Kazası

Emre Belözoğlu Trafik Kazası Geçirdi

Emre Belözoğlu Trafik Kazası, 2000 yılında Galatasaray’lı milli futbolcu Emre Belözoğlu bir trafık kazasına karışmıştır. Emre Belözoğlu, Mercedes marka 34 HAU 09 plakalı aracıyla İstanbul Merter istikametinde seyir ederken Merter Migros’un yakınındaki BP istasyonun önünde karşıdan karşıya geçen Kadir Çetin adlı yayaya çarpmıştır.

Emre Belözoğlu Trafik Kazası ve Yaşam Savaşı

Yaya Kadir Çetin ağır yaralanması sonucunda yetiştirilmeye çalışıldığı hastanede hayatını kaybetti.  Kadir Çetin’e çarptığını anlayan Emre Belözoğlu aracını durdurdu. Ağır yaralı bir durumda yerde yattığını gördüğü Çetin’i arabasına taşıyarak hemen  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürdü. Hastanede yapılan bütün çalışmalara rağmen Kadir Çetin kurtarılamadı. Çetin’in yaşamını yitirdiğini öğrenen Emre Belözoğlu gözyaşlarını tutamadı. Emre Belözoğlu kaza sırasında aracında bulunan iki arkadaşı ile birlikte ekip aracına götürüldü. Bakırköy Osmaniye Karakolu’na getirilen yıldız futbolcu burada ifadesi alındıktan sonra alkol muayenesi için Adli Tıp Kuruma gönderildi.  Daha sonrasında Emre Belözoğlu tekrar Osmaniye Karakolu’na getirildi. Kaza yaptığının haberini duyan başarılı futbolcunun birçok arkadaşı Osmaniye Karakolu’na geldi. Milli futbolcu Emre Belözoğlu’nun yürüyüş yapma amacıyla çıktığı trafikte yaşadığı kazanın polis ifadesinde ” 90 kilometre hızla orta şeritte gidiyordum.Sol şeritten ‘Şahin’ marka otomobilden kaçan biri önüme çıktı.” şeklinde açıklama yapmıştır. 37 yaşındaki Kadir Çetin’in ise iş yerinden evine dönmekte olduğu öğrenilmiştir.

Emre Belözoğlu Trafik Kazası Sonrası

Ünlü futbolcu kaza sonrası Kadir Çetin’in eşine sarılarak ”beni oğlunuz sayın” şeklinde konuşarak üzüntüsüne dile getirmiştir. Ancak sonrasında Galatasaray formasıyla çıktığı deplasmanda rakip takımın ”katil Emre” tezahüratları ile karşılaşmıştır.

Emre Belözoğlu’nun Geçirdiği Diğer Trafik Kazaları

Fenerbahçe spor klübünden Medipol İstanbul Başakşehir klübüne transfer olan başarılı futbolcu yakın tarihte bir kaza daha geçirmiştir. Belözoğlu, 4.Levent Sanayi Mahallesi istikametine doğru Porsche marka aracıyla ilerlerken bir taksi aracına yandan çarptı. Kaza sonrası aracına hasar gelen başarılı futbolcu Emre Belözoğlu taksiciyle uzun bir süre konuştu. Emre Belözoğlu meraklı bakışlardan dolayı lüks aracını kenara çektikten sonra taksici ile olan görüşmesine devam etti.

 

 

emrebelozoglu5.com

You may also like...